HeaderSearchForm

  • XVII Międzynarodowy Festiwal Fotografii Przyrodniczej Wizje Natury - banner

SPONSORZY

 
 
 
Canon Polska - Wizje Natury 2021
 
 
  
Canon Polska – technologiczny partner Związku Polskich Fotografów Przyrody – już po raz ósmy angażuje się w Festiwal „Wizje Natury”. 
 
Canon Polska fundatorem nagrody głównej oraz nagród za zajęcie pierwszego i drugiego miejsca w konkursie pokazów multimedialnych Wizje Natury 2021
 
Zdobywca Grand Prix konkursu pokazów multimedialnych Wizje Natury 2021 otrzyma pełnoklatkowy aparat bezlusterkowy CANON EOS RP. Aparat wyposażono w 26,2MP matrycę CMOS, silny procesor DIGIC 8 oraz technologię Dual Pixel CMOS AF, która zapewnia wyjątkową szybkość działania mechanizmu AF oraz skuteczną pracę w słabym świetle (do -5 EV).
 
Nagrodzeni pierwszym oraz drugim miejscem, odpowiednio otrzymają: 
- aparat fotograficzny EOS M6 Mark II bezlusterkowiec 
- drukarkę imagePROGRAF Pro-300
 
Zapraszamy do odwiedzenia strony wwwwww.canon.pl 
 
 
Foto-7 - Wizje Natury 2021
 
Foto-7 fundatorem nagrody głównej w konkursie Fotograf Roku 2021 ZPFP
 
Firma Foto-7, od ponad 25 lat zajmuje się sprzedażą akcesoriów foto i wideo.
Na polskim rynku jesteśmy oficjalnym dystrybutorem wielu znanych marek, w tym Manfrotto oraz Gitzo.
 
Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony http://www.foto7.com.pl/
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Wydawnictwo Poznańskie - Wizje Natury 2021
 
 
Historia Wydawnictwa Poznańskiego sięga 1956 roku – od tamtej pory, poza siedzibą oficyny przy ulicy Fredry 8, zmieniło się niemal wszystko. Staramy się pielęgnować naszą długoletnią tradycję, a jednocześnie odważnie patrzymy w przód, wychodząc na przeciw potrzebom czytelników oraz kreując nowe trendy. W skład Grupy Wydawnictwa Poznańskiego wchodzą obecnie trzy marki: Wydawnictwo Poznańskie (literatura piękna, historia, non-fiction), Czwarta Strona (literatura obyczajowa i kryminalna) oraz We need YA (literatura młodzieżowa). Mimo iż każda z marek specjalizuje się w innym obszarze literatury, wszyscy pracujemy pod jednym dachem, wzajemnie się uzupełniając, (w)spierając i inspirując. Wierzymy, że z różnorodności wykluwają się najlepsze pomysły.

W naszej pracy stawiamy bardziej na jakość niż ilość, lubimy wyzwania i niejednokrotnie podejmujemy wydawnicze ryzyko. Jesteśmy stosunkowo młodym zespołem pasjonatów, a w naszych głowach wciąż powstają nowe pomysły, o czym świadczą serie wydawnicze: wskrzeszona po wielu latach seria skandynawskaseria literatury ekoseria reporterska czy seria popularnonaukowa ZROZUM. Za te właśnie działania – „za wysokie standardy literackie i edytorskie oraz profesjonalne i odpowiedzialne łączenie funkcji kulturowej z komercyjną” – otrzymaliśmy w 2018 roku tytuł Wydawcy Roku.
 
 
 
 
 
 
Biebrza Eco-Travel - Wizje Natury 2021
 
 

Jedną z nagród dla zwycięzców konkursu funduje firma Biebrza Eco-Travel.
 
Biebrza Eco-Travel - Otwórz oczy!!! 
 
Od ponad 20 lat spełniamy Wasze marzenia o obcowaniu z dziką przyrodą
• Choć na różne sposoby, to ostatecznie czynimy Bagna przyjaznymi dla wszystkich: dla rodzin z dziećmi, szkół, firm, przyrodników, amatorów aktywnego wypoczynku i fotografii przyrodniczej.
• W reakcji na Wasze zapotrzebowanie stworzyliśmy ponad 80 programów wypraw po Bagnach Biebrzańskich. Większość z nich w kameralnych – 6 osobowych grupach, z pełnym osprzętem terenowym w pakiecie.
• Zatrudniamy jedynie doświadczonych edukatorów – trenerów przyrody, którzy są Waszymi oczami. Pokazują zwierzaki, ale przede wszystkim wprowadzają w tajniki unikalnej sztuki czytania przyrody.
• Właścicielka firmy Katarzyna Ramotowska została uhonorowana tytułem: „Przewodnik Roku 2011”.
• Etyka obcowania z przyrodą jest dla nas dobrem nadrzędnym.
• Pomimo dwudziestu lat historii firmy nadal pracujemy z pasją.
• Dajcie się więc Zabiebrzyć! Ale ostrzegamy: Wasze życie już nigdy nie będzie takie samo!!!
 
 
Biebrza Eco-Travel
Katarzyna Ramotowska
www.biebrza.com
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 
 
 
 
 
 
Pensjonat Jasielnik - Wizje Natury 2021 
 
 

Jasielnik to pensjonat  położony na styku Pienin i Beskidu Sądeckiego w bezpośrednim sąsiedztwie rezerwatu Biała Woda.
 
Doskonała baza wypadowa dla wszystkich miłośników gór i piękna przyrody, Dookoła mamy malownicze skały, potoki, zielone hale i całą gamę pięknych plenerów.
Jeśli trzeba będzie jakichś dodatkowych opisów i informacji to podaję jeszcze linki do naszych mediów społecznościowych oraz prezentacji na portalu slowhop, z tych materiałów też można śmiało korzystać:
 
https://slowhop.com/pl/miejsca/1371-jasielnik-tu-nic-nie-ma.html
https://www.facebook.com/jasielnik/
Jasielnikowy filmik: https://www.youtube.com/watch?v=CiKhCym_wQk
 
Dane kontaktowe:
Jasielnik, ul. Biała Woda 125, 34-460 Jaworki
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. , tel. 662-265-065
 
 
 
parent menu item not found: "130"