HeaderSearchForm

  • XIII Międzynarodowy Festiwal Fotografii Przyrodniczej Wizje Natury - banner

HUGA Nature - Wizje Natury 2017

wizje natury 2015-0-huga-natureFirma HUGA Nature została stworzona przez praktyka z potrzeby, a że potrzeba jest matką wynalazków, powstała idea zapewnienia na rodzimym rynku przydatnych akcesoriów w naszej wspólnej pasji, jaką jest fotografia.

Stale rozwijająca się oferta firmy, stara się wyjść naprzeciw oczekiwaniom fotografów przyrody. Neoprenowy kamuflaż na każdy z dostępnych modeli obiektywów, to kluczowy produkt działalności firmy. Ochrona przed uszkodzeniem i warunkami atmosferycznymi zapewniona jest przez dostępne w kilku wariantach kolorystycznych, pokrowce przeciwdeszczowe. Neoprenowe ocieplacze na nogi statywów zwiększają komfort użytkowania w chłodne miesiące.
Specjalne worki amortyzują sprzęt i ułatwiają fotografię wprost z okna samochodu, a najstarszy już produkt jakim jest groundpod, doskonale sprawdza się podczas fotografowania z niskiej perspektywy. Namioty specjalnie przystosowane do fotografii na kilku poziomach, spełniają większość potrzeb pasjonata fotografii przyrodniczej. To tylko część, szerokiej oferty z którą będzie można zapoznać się na festiwalu.
www.huganature.pl 
 
parent menu item not found: "130"