HeaderSearchForm

  • XIII Międzynarodowy Festiwal Fotografii Przyrodniczej Wizje Natury - banner

Canon Polska - Wizje Natury 2017

canonCanon Polska fundatorem nagród w konkursie „Wizje Natury 2017”

Firma Canon Polska, która jest technologicznym partnerem Związku Polskich Fotografów Przyrody, już po raz piąty angażuje się w „Wizje natury”. W ramach tegorocznej edycji przygotowana została specjalna strefa, gdzie można będzie nie tylko zobaczyć i przetestować pełną gamę aparatów, obiektywów i lornetek Canon, ale także skorzystać z konsultacji w zakresie doboru sprzętu do konkretnych fotograficznych potrzeb. Canon ufundował także nagrody dla laureatów konkursu fotograficznego, który odbywa się w ramach festiwalu.
Zdobywca pierwszego miejsca otrzyma lustrzankę EOS 7D Mark II, czyli aparat wyposażony w 20,2 MP matrycę CMOS APS-C, dwa procesory DIGIC 6 oraz wytrzymały i odporny na warunki atmosferyczne magnezowy korpus. Lustrzanka pozwala rejestrować zdjęcia z szybkością 10 klatek na sekundę, posiada 65-punktowy AF (wszystkie punkty krzyżowe) oraz celownik ze 100% pokryciem kadru.

Druga nagroda to kamera LEGRIA HF G40,wyposażona w obiektyw z 20-krotnym zoomem i 8 listkową przysłoną. Zapewnia doskonałe nagrania w rozdzielczości Full HD. Manualne ustawienia oraz złącza mikrofonowe i słuchawkowe rozszerzają możliwości twórcze. W modelu tym zastosowano matrycę CMOS PRO o wysokiej czułości, dzięki czemu możliwe jest nagrywanie nawet w słabym oświetleniu. Wbudowana w obiektyw stabilizacja zapobiega drganiom obrazu sprawiając, że materiał jest bardziej stabilny i przyjemniejszy w odbiorze.
Za trzecie miejsce przyznana zostanie drukarka PIXMA TS9050, dająca jakość wydruku zbliżoną do tej uzyskiwanej w fotolabach. Funkcje bezprzewodowego druku, współpraca z urządzeniami mobilnymi, czytelny dotykowy ekran oraz przyjazny interfejs znacznie usprawniają korzystanie z urządzenia. Urządzenie pozwala na drukowanie zdjęć w wielu rozmiarach i na różnego rodzaju papierach.

www.canon.pl
 
 
 
parent menu item not found: "130"