HeaderSearchForm

  • XIII Międzynarodowy Festiwal Fotografii Przyrodniczej Wizje Natury - banner
 

Wydawnictwo Poznańskie - Wizje Natury 2017

WYDAWNICTWO POZNAŃSKIE
może poszczycić się ponad 60-letnią tradycją. Wydawnictwo publikuje m.in. książki historyczne, non-fiction oraz literaturę piękną. Wśród tegorocznych bestsellerów związanych z tematyką przyrodniczą w ofercie wydawnictwa ukazała się rekomendowana przez panią Krystynę Czubównę biografia słynnego odkrywcy i podróżnika, Alexandra von Humboldta, zatytułowana „Człowiek, który zrozumiał naturę”. Ponadto czytelnicze uznanie zdobyły: błyskotliwe i intrygujące „Jak zwierzę” Charlesa Fostera, czyli książka okrzyknięta majstersztykiem współczesnej literatury przyrodniczej, a także urzekające i bardzo intymne „Prywatne życie łąki” Johna Lewis-Stempela, zdobywcy prestiżowej brytyjskiej nagrody The Wainwright Prize. Książki Wydawnictwa Poznańskiego to nie tylko znakomita literatura, lecz także starannie dopracowana warstwa edytorska. Warto odwiedzić nas na Festiwalu „Wizje Natury 2017”!

Czytaj więcej...

Canon Polska - Wizje Natury 2017

canonCanon Polska fundatorem nagród w konkursie „Wizje Natury 2017”

Firma Canon Polska, która jest technologicznym partnerem Związku Polskich Fotografów Przyrody, już po raz piąty angażuje się w „Wizje natury”. W ramach tegorocznej edycji przygotowana została specjalna strefa, gdzie można będzie nie tylko zobaczyć i przetestować pełną gamę aparatów, obiektywów i lornetek Canon, ale także skorzystać z konsultacji w zakresie doboru sprzętu do konkretnych fotograficznych potrzeb. Canon ufundował także nagrody dla laureatów konkursu fotograficznego, który odbywa się w ramach festiwalu.

Czytaj więcej...

Foto7 - Wizje Natury 2017

03 logo Imagine More blk
Firma Foto7, od ponad 25 lat zajmuje się sprzedażą akcesoriów foto i wideo.
Na polskim rynku jesteśmy oficjalnym dystrybutorem wielu znanych marek, w tym Manfrotto oraz Gitzo, które zaprezentujemy  Państwu podczas festiwalu "Wizje Natury 2017".  
Zapraszamy do odwiedzenia naszej strefy, w której będzie można przetestować wybrane modele 
oraz skonsultować się w sprawie doboru naszych akcesoriów.

Czytaj więcej...

Perfect Displays - Wizje Natury 2017

wizje natury 2015-perfect-displays-logo pd
Perfect Displays, Autoryzowany Dystrybutor marki NEC 
 
Firma Perfect Displays Sp. z o.o. ma na celu świadczenie wysokiej jakości usług związanych z projektowaniem oraz realizacją systemów projekcji obrazu. Zespół tworzący naszą firmę posiada kilkunastoletnie doświadczenie z zakresu systemów AV, współpracując z takimi firmami jak Samsung, NEC, AMX, Kramer, EXTRON , Projecta , Vogels , Crestron – pozwala to na zapewnienie naszym klientom usług najwyższej jakości.

Czytaj więcej...

Biebrza Eco-Travel - Wizje Natury 2017

logoBET

Jedną z nagród dla zwycięzców konkursu funduje firma Biebrza Eco-Travel.
 Biebrza Eco-Travel - Otwórz oczy!!! 
Od ponad 20 lat spełniamy Wasze marzenia o obcowaniu z dziką przyrodą
• Choć na różne sposoby, to ostatecznie czynimy Bagna przyjaznymi dla wszystkich: dla rodzin z dziećmi, szkół, firm, przyrodników, amatorów aktywnego wypoczynku i fotografii przyrodniczej.
• W reakcji na Wasze zapotrzebowanie stworzyliśmy ponad 80 programów wypraw po Bagnach Biebrzańskich. Większość z nich w kameralnych – 6 osobowych grupach, z pełnym osprzętem terenowym w pakiecie.

Czytaj więcej...

HUGA Nature - Wizje Natury 2017

wizje natury 2015-0-huga-natureFirma HUGA Nature została stworzona przez praktyka z potrzeby, a że potrzeba jest matką wynalazków, powstała idea zapewnienia na rodzimym rynku przydatnych akcesoriów w naszej wspólnej pasji, jaką jest fotografia.

Stale rozwijająca się oferta firmy, stara się wyjść naprzeciw oczekiwaniom fotografów przyrody. Neoprenowy kamuflaż na każdy z dostępnych modeli obiektywów, to kluczowy produkt działalności firmy. Ochrona przed uszkodzeniem i warunkami atmosferycznymi zapewniona jest przez dostępne w kilku wariantach kolorystycznych, pokrowce przeciwdeszczowe. Neoprenowe ocieplacze na nogi statywów zwiększają komfort użytkowania w chłodne miesiące.

Czytaj więcej...

parent menu item not found: "130"