HeaderSearchForm

  • XIII Międzynarodowy Festiwal Fotografii Przyrodniczej Wizje Natury - banner
 

Canon Polska - Wizje Natury 2017

canon
Canon Polska technologicznym partnerem ZPFP

Polski oddział firmy Canon, globalnego lidera w zakresie rozwiązań do przetwarzania obrazu, jest technologicznym partnerem Związku Polskich Fotografów Przyrody od 2013 roku. W ramach długoterminowej współpracy firma angażuje się w wydarzenia organizowane przez ZPFP, oferując m.in. wsparcie sprzętowe i merytoryczne. Fotografowie należący do Związku są także zapraszani na szkolenia i warsztaty Canon, gdzie opowiadają o swojej pracy i dzielą się doświadczeniami.

Czytaj więcej...

Fotoforma - Wizje Natury 2017

fotoforma Jak co roku patronem sprzętowym festiwalu Wizje Natury jest fotoforma.pl - prodealer Canon Polska. 

Fotoforma od lat wspiera przyrodników, organizując specjalistyczne warsztaty i dostarczając najwyższej jakości sprzęt dla fotografów przyrody. Firma jest jednym z największych dealerów profesjonalnego sprzętu fotograficznego w Polsce. Jako Pro Dealer między innymi marki Canon, Nikon, Olympus  działa na rynku od 2007 roku. Firma jest tworzona przez pasjonatów i ekspertów w dziedzinie fotografii. Zapewnia klientom najwyższą jakość doradztwa i wsparcie techniczne.

Czytaj więcej...

Miejskie Zakłady Autobusowe - Wizje Natury 2017

Obszar roboczy 1MZA, Miejskie Zakłady Autobusowe Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie rozpoczęły akcję promującą ekologiczny transport, ochronę przyrody i ekologii na terenie Warszawy i Mazowsza.

Swoje cele MZA realizują przez wprowadzanie do ruchu pojazdów o niskiej emisji spalin i minimalnym hałasie oraz w najwyższym stopniu ekologiczne, napędzane również energią elektryczną. Nowym kierunkiem realizacji tych celów jest porozumienie o współpracy partnerskiej z Okręgiem Mazowieckim Związku Polskich Fotografów Przyrody, dzięki któremu pokazy i fotografie przyrody członków OM ZPFP wyświetlane są we wszystkich autobusach miejskich wyposażonych w monitory przez cały okres kursowania. W ten sam sposób promowany jest tegoroczny Festiwal Wizje Natury 2017 zorganizowany przez ZPFP. Dziennie informacje te docierają do dziesiątek tysięcy pasażerów.
parent menu item not found: "130"