HeaderSearchForm

  • XII Międzynarodowy Festiwal Fotografii Przyrodniczej Wizje Natury - banner
 

Canon Polska - Wizje Natury 2016

canonCanon Polska fundatorem nagród w konkursie „Wizje natury 2016”

Firma Canon Polska, która jest technologicznym partnerem Związku Polskich Fotografów Przyrody już po raz czwarty angażuje się w „Wizje natury”. W ramach tegorocznej edycji przygotowana została specjalna strefa, gdzie można będzie nie tylko zobaczyć i przetestować pełną gamę aparatów i obiektywów Canon, ale także skorzystać z konsultacji w zakresie doboru sprzętu do konkretnych fotograficznych potrzeb. Canon ufundował także nagrody dla laureatów konkursu fotograficznego, który odbywa się w ramach festiwalu.

Czytaj więcej...

Lowepro - Wizje Natury 2016

 
Lowepro-logo
Sponsorem nagrody w konkursie prezentacji multimedialnych jest marka Lowepro, która ufundowała plecak Lowepro Flipside 400 AW.
O Serii Flipside™

Są to lekkie i bezpieczne plecaki – cechuje je łatwy, boczny dostęp do sprzętu foto, akcesoriów, dodatkowa przestrzeń do przechowywania, mocowanie na statyw i system All Weather AW Cover™.
-    profilowany pasek z miękkim pasem biodrowym
-    unikatowy system tylnego dostępu do komory na sprzęt
-    All Weather AW Cover™ (w modelach 400 & 500)

Czytaj więcej...

Biebrza Eco-Travel - Wizje Natury 2016

logoBET

Jedną z nagród dla zwycięzców konkursu funduje firma Biebrza Eco-Travel.
 Biebrza Eco-Travel - Otwórz oczy!!! 
Od ponad 20 lat spełniamy Wasze marzenia o obcowaniu z dziką przyrodą
• Choć na różne sposoby, to ostatecznie czynimy Bagna przyjaznymi dla wszystkich: dla rodzin z dziećmi, szkół, firm, przyrodników, amatorów aktywnego wypoczynku i fotografii przyrodniczej.
• W reakcji na Wasze zapotrzebowanie stworzyliśmy ponad 80 programów wypraw po Bagnach Biebrzańskich. Większość z nich w kameralnych – 6 osobowych grupach, z pełnym osprzętem terenowym w pakiecie.

Czytaj więcej...

Perfect Displays - Wizje Natury 2016

wizje natury 2015-perfect-displays-logo pd
Perfect Displays, Autoryzowany Dystrybutor marki NEC 
 
Firma Perfect Displays Sp. z o.o. ma na celu świadczenie wysokiej jakości usług związanych z projektowaniem oraz realizacją systemów projekcji obrazu. Zespół tworzący naszą firmę posiada kilkunastoletnie doświadczenie z zakresu systemów AV, współpracując z takimi firmami jak Samsung, NEC, AMX, Kramer, EXTRON , Projecta , Vogels , Crestron – pozwala to na zapewnienie naszym klientom usług najwyższej jakości.
 
W przypadku marki NEC nasza firma jest bezpośrednim importerem oraz autoryzowanym dystrybutorem. Na szczególną uwagę zasługuje linia produktowa Monitorów Spectra View ( szczegółowa informacja https://www.nec-display-solutions.com/p/pl/pl/products/choice.xhtml?cat=Colour ) idealnych do zastosowania w obróbce graficznej oraz fotografii cyfrowej.
Perfect Displays Sp. z o.o. ma na celu świadczenie wysokiej jakości usług związanych z projektowaniem oraz realizacją systemów projekcji obrazu. Zespół tworzący naszą firmę posiada kilkunastoletnie doświadczenie z zakresu systemów AV, współpracując z takimi firmami jak Samsung, NEC, AMX, Kramer, EXTRON , Projecta , Vogels , Crestron – pozwala to na zapewnienie naszym klientom usług najwyższej jakości.

Czytaj więcej...

Foto7 - Wizje Natury 2016

03 logo Imagine More blkFirma Foto7, od ponad 25 lat zajmuje się sprzedażą akcesoriów foto i wideo.

Na polskim rynku jesteśmy oficjalnym dystrybutorem wielu znanych marek, w tym Manfrotto oraz Gitzo, które zaprezentujemy Państwu podczas festiwalu "Wizje Natury 2016". 

Czytaj więcej...

parent menu item not found: "130"