HeaderSearchForm

Spotkania z cenionymi fotografami - zaproszenie do Oranżerii Kultury w Lidzbarku Warmińskim


28 listopada 2021 r. o godzinie 17 w >Oranżerii Kultury w Lidzbarku Warmińskim< odbędzie się otwarcie wystawy połączone ze spotkaniem z cenionymi fotografami z terenów Warmii i Mazur Krystyną Janusz, Joanną Barchetto, Pawłem Oleszczukiem, Piotrem Uścinowiczem, Pawłem Ulaniukiem, Arkadiuszem Stankiewiczem & Jarosławem Poliwko i Wojciechem Wójcikiem.
Paweł Ulaniuk jest członkiem naszego Okręgu, zaś jego prace odznaczają się wysokim poziomem artystycznym. Jednocześnie Paweł chętnie opowiada o swojej fotograficznej pasji oraz o jego drugim zainteresowaniu – przyrodzie. Ponieważ zaś jedno i drugie idzie w parze warto go posłuchać, oglądając przepiękne fotografie jego autorstwa. Dlatego serdecznie zapraszamy do udziału.
Ważna informacja - obowiązuje rezerwacja.
BEZPŁATNE ZAPISY: tel. 517 262 146, mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Kto nie może – >zapraszamy do obejrzenia filmu< z udziałem Pawła, który został zrealizowany przez Zofię Puszcz w ramach stypendium artystycznego Marszałka Województwa Warmińsko-Mazurskiego.
Polecamy!
parent menu item not found: "130"