HeaderSearchForm

Tomek Bałdyga laureatem 42 Pomorskich Spotkań z Diaporamą


Z dumą informujemy, iż nasz okręgowy kolega Tomek Bałdyga został uhonorowany Złotym Medalem FIAP i nagrodą finansową Dyrektora Zamku Książąt Pomorskich w Szczecinie w wysokości 1000,00 zł w 42 Pomorskich Spotkaniach z Diaporamą w Szczecinie za pracę "Droga Przyroda".
Do tegorocznej edycji konkursu zgłoszono 89 diaporam (od ponad 40 twórców z całego świata). Prace oceniało jury w składzie Małgorzata Dołowska - Prezes Fotoklubu RP, dyrektor fundacji "Fotografia dla przyszłości", Dorota Kycia - oficer łącznikowy FIAP, która podczas 42 Pomorskich Spotkań z Diaporamą otrzymała Medal Fotoklubu RP z okazji 25-lecia działalności artystycznej, oraz Cezary Dubiel - obserwator AV FIAP dla Polski.
42 Pomorskie Spotkania z Diaporamą odbyły się w szczecińskim Zamku w dniach 19-21 listopada 2021 r. W piątek miały miejsce zamknięte pokazy preselekcyjne, a w sobotę - pokazy konkursowe. 
Odbyła się także prezentacja diaporam autorstwa Michała Ludwiczaka (fotografiaprzyrodnicza.pl - Michał Ludwiczak) i spotkanie z artystą. Oficjalne wyniki poznaliśmy w niedzielę. Tego dnia widzowie mogli też obejrzeć pokaz nagrodzonych diaporam.
Tomkowi serdecznie gratulujemy i z niecierpliwością czekamy na pokaz specjalnie dla członków naszego Okręgu.
Relacje na stronie >Zamku Książąt Pomorskich w Szczecinie< oraz jego >profilu na portalu Facebook<.
parent menu item not found: "130"