HeaderSearchForm

Plener Mazury 18–20 maja 2018r.

W dniach 18 – 20 maja odbył się wiosenny plener naszego Okręgu.
Tym razem pojechaliśmy w okolice Wielkich Jezior Mazurskich, a dokładniej nad jezioro Jagodne Wielkie. Swojego domku w miejscowości Jagodne Wielkie na południe od Giżycka użyczył nam Janek Olchówka, który fantastycznie nas ugościł, za co serdecznie mu dziękujemy!
W planie spotkania mieliśmy wyjścia w teren i dyskusje o zdjęciach, jednak  głównym punktem było ogłoszenie wyników konkursu Fotograf Roku 2018 OWM ZPFP.
Ze szczegółowymi wynikami można się zapoznać w poprzednim newsie.

Atmosfera na spotkaniu była wspaniała, między innymi dzięki Tomkowi Bałdydze, który ujawnił swoje kolejne zdolności śpiewając i akompaniując sobie na gitarze. Oczywiście staraliśmy się mu dzielnie wtórować, jednak już bez takich zdolności jak Tomka ;-) Spontanicznie utworzyła się sekcja rytmiczna z podręcznymi instrumentami perkusyjnymi jakimi były łyżki i kubki. Liderem chórku i sekcji perkusyjnej był Janek.
Było bardzo wesoło, wszystkim humory dopisywały. Ważnym elementem spotkania był przegląd naszych zdjęć i krytyczna dyskusja na ich temat. Na tapetę wzięliśmy zdjęcia zgłoszone do konkursu Fotograf Roku. Ponadto można było obejrzeć zdjęcia w albumach z ostatnich edycji konkursu Wildlife Photographer of the Year oraz inne albumy przyrodnicze. Spotkanie należało do jednego z bardziej udanych i wszyscy z żalem opuszczali to piękne miejsce.
Pozdrawiamy serdecznie i zapraszamy na kolejne spotkanie.
 
parent menu item not found: "130"