HeaderSearchForm

 

Wystawa Zenona Guse w Więcborku

Serdecznie zapraszamy na wernisaż wystawy naszego kolegi pt. "Krajobraz i ptaki w obiektywie Zenona Guse", który odbędzie się w Miejsko-Gminej Bibliotece Publicznej w Więcborku przy ul. Hallera 22, w dniu 10 kwietnia (wtorek) o godz. 17.00.

Czytaj więcej...

Wystawa "4 spojrzenia na przyrodę"

Serdecznie zapraszamy na wernisaż wystawy zbiorowej pt. "4 spojrzenia na przyrodę", który odbędzie się w Centrum Kultury Synagoga w Koronowie przy ul. Szkolnej 6, w dniu 15 marca (czwartek) o godz. 18.00.

Czytaj więcej...

Wystawa Witolda Bryszewskiego w Sopocie

Serdecznie zapraszamy na wystawę fotografii naszego członka, Witolda Bryszewskiego pt. "Ginący Świat". Wystawa prezentowana jest w holu hotelu "Molo" w Sopocie, ul. Podjazd 6.

Czytaj więcej...

Oblicza Natury w Tczewie

Serdecznie zapraszamy na kolejną odsłonę naszej wystawy pt. "Oblicza Natury", która zostanie zaprezentowana w galerii "Fabryka Sztuk" w Tczewie, ul. 30 Stycznia 4.
 
Wernisaż odbędzie się 10 marca 2017 roku o godzinie 18:00.

Czytaj więcej...

Wystawa "Poprzez Bory i Jeziora"

9 grudnia 2016 o godzinie 17:00, w Muzeum Borów Tucholskich w Tucholi (ul. Podgórna 3) odbędzie się wernisaż wystawy zbiorowej pt."Poprzez Bory i Jeziora".

Czytaj więcej...

Wystawa "Oblicza Natury" w Marszewie

Przypominamy o możliwości obejrzenia naszej wystawy pt. "Oblicza Natury" w Leśnym Ogrodzie Botanicznym Nadleśnictwa Gdańsk w Marszewie (ul. Marszewska 5, 81-006 Gdynia).

Czytaj więcej...

Wystawa Mateusza Ściborskiego "Islandzkie Żywioły"

Od 24 września w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Świeciu (woj. kujawsko-pomorskie) można podziwiać wystawę pt. "Islandzkie Żywioły" autorstwa Mateusza Ściborskiego, członka naszego okręgu.

Czytaj więcej...

parent menu item not found: "130"