HeaderSearchForm

 

Wyniki konkursu FOTOGRAF ROKU 2018 OPK ZPFP

 
 
Tytuł FOTOGRAFA ROKU 2018 OPK ZPFP oraz Nagrodę Publiczności otrzymuje Paweł Wróblewski za zdjęcie „Nocny łowca”. Serdeczne gratulacje!!!
 
 
 
 
 
 
 

Czytaj więcej...

Wystawa Zenona Guse w Więcborku

Serdecznie zapraszamy na wernisaż wystawy naszego kolegi pt. "Krajobraz i ptaki w obiektywie Zenona Guse", który odbędzie się w Miejsko-Gminej Bibliotece Publicznej w Więcborku przy ul. Hallera 22, w dniu 10 kwietnia (wtorek) o godz. 17.00.

Czytaj więcej...

Wystawa "4 spojrzenia na przyrodę"

Serdecznie zapraszamy na wernisaż wystawy zbiorowej pt. "4 spojrzenia na przyrodę", który odbędzie się w Centrum Kultury Synagoga w Koronowie przy ul. Szkolnej 6, w dniu 15 marca (czwartek) o godz. 18.00.

Czytaj więcej...

Jarosław Jan Jeleński na festiwalu "Sztuka Natury" 2017

Nasz kolega Jarosław Jan Jeleński będzie gościem tegoroczej, X edycji Festiwalu Fotografii i Filmu Przyrodniczego "Sztuka Natury". Spotkanie pt "Krajobraz i przyroda w moich obiektywach" odbędzie się w czwartek, 23 listopada w Muzeum Fotografii w Bydgoszczy (ul. Królowej Jadwigi 14), po wernisażu wystawy "Na ścieżkach natury" (godz. 18:00).
Zapraszamy!

Marek Mierzejewski zajął II miejsce w konkursie NABU i CEWE

Nasz kolega Marek Mierzejewski zdobył kolejną nagrodę - tym razem w konkursie organizowanym przez organizację NABU (Nature And Biodiversity Conservation Union) i firmę CEWE zajął II miejsce.
Nagrodzone prace można obejrzeć na stronach organizatorów:

Wystawa Witolda Bryszewskiego w Sopocie

Serdecznie zapraszamy na wystawę fotografii naszego członka, Witolda Bryszewskiego pt. "Ginący Świat". Wystawa prezentowana jest w holu hotelu "Molo" w Sopocie, ul. Podjazd 6.

Czytaj więcej...

Konkurs na Fotografa roku 2017 w Okręgu Pomorsko-Kujawskim rozstrzygnięty!

Tytuł Fotografa Roku Okręgu Pomorsko-Kujawskiego ZPFP 2017 otrzymuje Marcin Woźniak za zdjęcie "Jezioro Czarne".
 
 

Czytaj więcej...

Sukces Marka Mierzejewskiego w konkursie RHS Photographic Competition 2017

Zdjęcie Marka Mierzejewskiego pod tytuem "Just Blue" zajęło pierwsze miejsce w kategorii "Welcoming Garden Wildlife" w konkursie RHS Photographic Competition 2017.
Gratulujemy!
 

Oblicza Natury w Tczewie

Serdecznie zapraszamy na kolejną odsłonę naszej wystawy pt. "Oblicza Natury", która zostanie zaprezentowana w galerii "Fabryka Sztuk" w Tczewie, ul. 30 Stycznia 4.
 
Wernisaż odbędzie się 10 marca 2017 roku o godzinie 18:00.

Czytaj więcej...

Marek Mierzejewski finalistą konkursu IGPOTY 2017

Marek Mierzejewski został finalistą konkursu International Garden Photographer of the Year 2017. Jego zdjęcie pod tytuem "A happy ending" zostało docenione w kategorii "Wildlife in the Garden".
Gratulujemy!

Plener Przyjaźni z Okręgiem Mazowieckim: Swornegacie, 27-30.10.2016

W dniach 27-30 października 2016 roku w naszym Okręgu miał miejsce tradycyjny Plener Przyjaźni. Tym razem naszymi gośćmi byli członkowie Okręgu Mazowieckiego oraz dwóch przedstawicieli Okręgu Dolnośląskiego. Spotkaliśmy się w sercu Borów Tucholskich, w miejscowości Swornegacie.

Czytaj więcej...

Wystawa "Poprzez Bory i Jeziora"

9 grudnia 2016 o godzinie 17:00, w Muzeum Borów Tucholskich w Tucholi (ul. Podgórna 3) odbędzie się wernisaż wystawy zbiorowej pt."Poprzez Bory i Jeziora".

Czytaj więcej...

Wystawa "Oblicza Natury" w Marszewie

Przypominamy o możliwości obejrzenia naszej wystawy pt. "Oblicza Natury" w Leśnym Ogrodzie Botanicznym Nadleśnictwa Gdańsk w Marszewie (ul. Marszewska 5, 81-006 Gdynia).

Czytaj więcej...

Wystawa Mateusza Ściborskiego "Islandzkie Żywioły"

Od 24 września w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Świeciu (woj. kujawsko-pomorskie) można podziwiać wystawę pt. "Islandzkie Żywioły" autorstwa Mateusza Ściborskiego, członka naszego okręgu.

Czytaj więcej...

parent menu item not found: "130"