HeaderSearchForm

 

Spotkanie 10 października 2018 - zaproszenie

Zapraszamy wszystkich miłośników fotografii przyrodniczej i krajobrazowej na spotkanie, które odbędzie się w środę 10 października, o godz. 18:00 w Dzielnicowym Domu Kultury SM „Czechów”, przy ul. Kiepury 5a w sali Galerii Pod Schodami.

Spotkanie 26 września 2018 - zaproszenie

26 września, środa, godzina 18.00. Dzielnicowy Dom Kultury SM „Czechów”, przy ul. Kiepury 5a, Galeria Pod Schodami. To może oznaczać tylko jedno - kolejne spotkanie OL ZPFP. Serdecznie zapraszamy członków i symaptyków na delektowanie się naszymi fotografiami. Niech nikogo nie zabraknie!.
Marek
 

Spotkanie 12 września 2018 - zaproszenie

Zapraszamy wszystkich miłośników fotografii przyrodniczej i krajobrazowej na spotkanie, które odbędzie się w środę 12 września, o godz. 18:00 w Dzielnicowym Domu Kultury SM „Czechów”, przy ul. Kiepury 5a w sali Galerii Pod Schodami. Na spotkaniu obejrzymy fotografie Bożeny i Waldka Komorowskich prezentujące odkryte przez nich na atlantyckim wybrzeżu Portugalii rzeźby piaskowca żywo przypominające (choć w małej skali) słynne formy stworzone przez Naturę w zupełnie innym środowisku – w kanionach na półpustynnym, południowym zachodzie USA. Terminy wszystkich spotkań Okręgu w tym roku przedstawiają się następująco: 12 i 26 września, 10 i 24 października, 7 i 21 listopada, 5 grudnia.
  +2
 

Wystawa indywidualna "Małe światy" - wrzesień 2018

Koniec wakacji to jednocześnie początek nowego sezonu działań naszego Okręgu. Rozpoczynamy mocnym akcentem - wystawą Jurka Maśkiewicza "MAŁE ŚWIATY", która będzie prezentowana we wrześniu w Galerii Pomost w Dzielnicowym Domu Kultury SM „Czechów”, przy ul. Kiepury 5a. Autor zaprasza wszystkich miłośników fotografii przyrodniczej i krajobrazowej na wernisaż wystawy, który odbędzie się 6 września o godz. 18:00 w sali Galerii.

Spotkanie 20 czerwca 2018 - zaproszenie

To już ostatnie spotkanie przed wakacjami. Zapraszamy wszystkich miłośników fotografii przyrodniczej i krajobrazowej w środę 20 czerwca, o godz. 18:00 do Dzielnicowego Domu Kultury SM „Czechów”, przy ul. Kiepury 5a w sali Galerii Pod Schodami. A po wakacjach pierwszy raz spotykamy się 12 września.

Spotkanie 6 czerwca 2018 - zaproszenie

Zapraszamy wszystkich miłośników fotografii przyrodniczej i krajobrazowej na spotkanie, które odbędzie się w środę 6 czerwca, o godz. 18:00 w Dzielnicowym Domu Kultury SM „Czechów”, przy ul. Kiepury 5a w sali Galerii Pod Schodami. Nie zapomnijcie o przyniesieniu swoich prac.

Spotkanie 9 maja 2018 - zaproszenie

Zapraszamy wszystkich miłośników fotografii przyrodniczej i krajobrazowej na spotkanie, które odbędzie się w środę 9 maja, o godz. 18:00 w Dzielnicowym Domu Kultury SM „Czechów”, przy ul. Kiepury 5a w sali Galerii Pod Schodami. Na spotkaniu obejrzymy prezentację fotografii Bożeny i Waldka Komorowskich z wyjazdu na tereny dawnych kopalni metali w hiszpańskiej Andaluzji w dorzeczu rzeki Rio Tinto.
fot. Waldemar Komorowski

Spotkanie 25 kwietnia 2018 - zaproszenie

Zapraszamy wszystkich miłośników fotografii przyrodniczej na spotkanie, które odbędzie się w środę 25 kwietnia, o godz. 18:00 w Dzielnicowym Domu Kultury SM „Czechów”, przy ul. Kiepury 5a w sali Galerii Pod Schodami. Na spotkaniu Bożenka, Waldek i Jurek zaprezentują fotografie z wyjazdu na "Morawską Toskanię". Nie zapomnijcie także o przyniesieniu własnych prac.
Fot. Jerzy Maśkiewicz

Spotkanie 11 kwietnia 2018 - zaproszenie

Zapraszamy wszystkich miłośników fotografii przyrodniczej i krajobrazowej na spotkanie, które odbędzie się w środę 11 kwietnia, o godz. 18:00 w Dzielnicowym Domu Kultury SM „Czechów”, przy ul. Kiepury 5a w sali Galerii Pod Schodami.

Spotkanie 21 marca 2018 - zaproszenie

Zapraszamy wszystkich miłośników fotografii przyrodniczej na spotkanie, które odbędzie się w środę 21 marca, o godz. 18:00 w Dzielnicowym Domu Kultury SM „Czechów”, przy ul. Kiepury 5a w sali Galerii Pod Schodami.
fot. Jerzy Maśkiewicz

Spotkanie 7 marca 2018 - zaproszenie

Zapraszamy wszystkich miłośników fotografii przyrodniczej na spotkanie, które odbędzie się w środę 7 marca, o godz. 18:00 w Dzielnicowym Domu Kultury SM „Czechów”, przy ul. Kiepury 5a w sali Galerii Pod Schodami.

Wystawa zbiorowa "Piękno przyrody w obiektywie lubelskich fotografów" - luty/marzec 2018

Nasza wystawa „Piękno przyrody w obiektywie lubelskich fotografów” pojechała do Kraśnika i tam w Galerii "Odnowa" Centrum Kultury i Promocji będzie prezentowana do 20 marca. Zapraszamy wszystkich na wernisaż wystawy w dniu 23 lutego o godz. 18:00 do Kraśnika, Aleja Niepodległości 44.

Spotkanie 21 lutego 2018 - zaproszenie

Zapraszamy wszystkich miłośników fotografii przyrodniczej na spotkanie, które odbędzie się w środę 21 lutego, o godz. 18:00 w Dzielnicowym Domu Kultury SM „Czechów”, przy ul. Kiepury 5a w sali Galerii Pod Schodami.

Wystawa indywidualna "Świat w moim wizjerze" - luty/marzec 2018

Serdecznie zapraszamy na wystawę fotografii Tomasza Kiecany, członka naszego Okręgu. Wystawa zatytułowana "Świat w moim wizjerze" będzie prezentowana do 11 marca w Galerii Biblioteki Politechniki Lubelskiej (Budynek Centrum Innowacji i Zaawansowanych Technologii, poziom III) w Lublinie, ul. Nadbystrzycka 36C.
  +1
 
parent menu item not found: "130"