HeaderSearchForm

ZPFP organizuje warsztaty fotograficzne i wspiera Ukrainę

 
W tych dniach Związek Polskich Fotografów Przyrody zachęca członków i członkinie oraz sympatyków Stowarzyszenia i fotografii przyrodniczej do wsparcia Ukrainy i Jej Mieszkańców. Taką możliwość daje m.in. zbiórka zorganizowana przez Fundację Siepomaga https://www.siepomaga.pl/ukraina.
Inną, interesującą formą pomocy Ukrainie, jest propozycja Związku Polskich Fotografów Przyrody (ZPFP) oraz Kampinoskiego Parku Narodowego (KPN) zorganizowania mini pleneru - warsztatów fotograficznych na terenie Parku z którego całkowity dochód będzie przeznaczony na pomoc dla Ukrainy.
Prowadzący Katarzyna Gubrynowicz z ZPFP i Maciej Szajowski z KPN nie tylko pokażą atrakcyjne miejscówki, ale podpowiedzą jak fotografować krajobraz, rośliny, dziką przyrodę.
Przedwiośnie w Puszczy Kampinoskiej to woda, rozlewiska, szansa na poranne mgły i wspaniałe towarzystwo innych fotografów - zapraszamy do udziału i wpierania Ukrainy.
Więcej na temat tej inicjatywy znajdziecie Państwo pod adresem tego wydarzenia na FB Fotografujemy dla Ukrainy - 26.03.2022.
parent menu item not found: "130"