HeaderSearchForm

Fotograf Roku Okręgu Krakowskiego ZPFP 2018 - Wyniki

Wyniki konkursu Fotograf Roku OK ZPFP 2018
Jury w składzie Ewa Kacperek, Maciej Pietrzak, Michał Ludwiczak, przyznało następujące nagrody
FOTOGRAF ROKU 2018 – Bartłomiej Cichoń ( Ognisty las)
 
 
 
 
 
 
 
IMPRESJE
  1. Dariusz Wojciechowski ( Świtanie)
  2. Anna Jędra-Wojciechowska (Lustro)
  3. Rafał Stankiewicz ( Okno nad głową)
Wyróżnienie: Tomasz Wilk (Szybko, szybko), Anna Jędra-Wojciechowska ( Zebry),
Rafał Stankiewicz ( Wodospad),
INNE ZWIERZĘTA
  1. Dariusz Wojciechowski ( Kamuflaż)
  2. Dariusz Wojciechowski (Oczekiwanie)
  3. Dariusz Wojciechowski (Strażnik)
Wyróżnienie: Paweł Wrona ( Mała zielona żabka, Wędrowcy)
KOMPOZYCJA I FORMA
  1. Bartłomiej Cichoń ( Szyszko)
  2. Tomasz Wilk ( Oblężenie)
  3. Paweł Wrona (Wierzba)
Wyróżnienie: Anna Jędra-Wojciechowska ( Wydma), Dariusz Wojciechowski (Kontury), Beata Ostachowicz (Bądź jak foka), Bartłomiej Cichoń ( Tablica Mendelejewa)
KRAJOBRAZ
  1. Beata Ostachowicz (Zimne wody)
  2. Anna Jędra-Wojciechowska (Barwy pustyni)
  3. Dariusz Wojciechowski (Arras)
Wyróżnienie: Tomasz Rusinek (Bez tytułu), Tomasz Wilk (W kontrze), Anna Jędra Wojciechowska (We mgle),
OWADY I PAJĘCZAKI
  1. Paweł Wrona (Osuszanie)
  2. Paweł Wrona (Nocne tańce)
  3. Tomasz Wilk (Nieważkość)
Wyróżnienie: Dominika Kustosz(Wyjście z cienia), Paweł Wrona(Mrówka, Niebezpieczne związki)
PTAKI
  1. Adam Gutowicz (A kuku)
  2. Paweł Wrona (Dudek)
  3. Dariusz Wojciechowski (Ptaki ciernistych krzewów)
Wyróżnienie: Dariusz Wojciechowski (Dziób prawdziwy), Beata Ostachowicz (Zimno), Tomasz Rusinek (Apacz)
ROŚLINY,GRZYBY,POROSTY
  1. Dariusz Wojciechowski (Latarenki)
  2. Dariusz Wojciechowski (Pustynna zieleń)
  3. Rafał Stankiewicz (Mór much)
Wyróżnienie: Dominika Kustosz(Sen o liliach) Leopold Grela (Zawilec),
SSAKI
  1. Paweł Wrona (Skrzotek)
  2. Dariusz Wojciechowski (Za kurtyną)
  3. Dariusz Wojciechowski (Maluch)
Wyróżnienie: Paweł Wrona (Niepokój), Tomasz Wilk (W ramce),Tomasz Rusinek(W Duecie), Rafał Stankiewicz (Koziorożec Alpejski), Leopold Grela( Czereśniowa partyzantka)
ŚWIAT W NASZYCH RĘKACH
  1. Anna Jędra Wojciechowska (Wspomnienie puszczy)
  2. Tomasz Wilk (Na dachu świata)
  3. Paweł Wrona (W starym kinie)
Wyróżnienie: Beata Ostachowicz (Wrak), Anna Jędra Wojciechowska (Odpoczynek),
parent menu item not found: "130"