HeaderSearchForm

Spotkanie grudniowe okręgu

Witajcie,
Czas płynie nieubłaganie i 14 grudnia zobaczymy się po raz ostatni w tym roku kalendarzowym. Już teraz chcielibyśmy Was zaprosić na zebranie, które będzie podróżą w czasie... Kiedy pojawiliśmy się po raz pierwszy na zebraniu ZPFP OW, Oni już tam byli, wyciągając do nas swoją pomocną dłoń…Od wielu lat zasilają szeregi naszego Okręgu i to właśnie Oni sprawili, że mogliśmy tam trafić, by dzielić tą niesamowitą pasję jaką jest fotografia przyrodnicza…
Ilona, Elizeusz, Jasiu, Łukasz, Maciej, Olek, Radek, bo to o nich mowa, podzielą się z nami swoimi wspomnieniami i opowieściami ze świata Przyrody…Nie, nie, nie wszyscy od razu. Na kolejnych zebraniach będziemy przenosić się 20 lat wstecz i słuchać o ich początkach w ZPFP OW, o tym jak i dlaczego tam trafili, a także o ich foto-przyrodniczych przygodach…Wszyscy kochamy szum rzutnika, a paproszki i kocie kudełki na slajdach nie są nam straszne, dlatego też poprosiliśmy ich o zanurzenie się w te wszystkie zakamarki, gdzie trzymają swoje slajdy z tamtych czasów czyli mówiąc krótko: czeka nas slajdowisko z prawdziwego zdarzenia. Na pierwszy ogień: Łukasz Stępień.
Będzie również relacja z Wizji Natury 2017 (pokaz nagrodzonych diaporam, wybranych prelegentów). Oczywiście nie zabraknie dyskusji na temat Przyrody Wartej Poznania. Swoje zdjęcia na kandydatkę na członkinię naszego Stowarzyszenia zaprezentuje Ewa Komorowska. W związku z tym prosimy wyjątkowo nie przesyłać zdjęć na comiesięczne prezentacje.
 
Serdecznie zapraszamy!
Zarząd ZPFP OW
parent menu item not found: "130"